www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Adventure golf Nový rybník je téměř hotov a chystá se na zahájení provozu. Slavnostní otevření proběhne 1. června v 10 hodin

2019-05-17 08:22:17 | Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©

Příbram čeká otevření další významné stavby v areálu Nového rybníka. Po skateparku a In-line dráze se nyní otevírá zbrusu nový Adventure golf. V den otevření mají děti do 15 let možnost vyzkoušet si hru pouze za 10 korun.

Foto

Adventure golf Nový rybník je téměř hotov a chystá se na zahájení provozu. Slavnostní otevření proběhne 1. června v 10 hodin.
(Foto SZM, Bc. Miroslava Poláková)

Koi kapry a lekníny nečekejte, k vidění je tu těžební věž, hornický vozík nebo haldy. Příbramský Adventure golf je originál, odkazující na hornickou minulost města. „Návštěvníkům je k dispozici 18 jamek, posezení, drobné občerstvení, nápoje a zmrzliny. To vše v příjemném prostředí okrasné zahrady s hornickou tématikou,“ láká návštěvníky ředitel Sportovního zařízení města Příbram Jan Slaba.

Slavnostní otevření hřiště se koná 1. června v 10 hodin za účasti zástupců města, sponzorů a vedení Sportovního zařízení města Příbram. „Otevření zahájíme odpálením prvního míčku, pro děti jsou přichystané odměny za vyplněnou score kartu a další doprovodný program,“ komentuje Slaba. Děti do 15 let mají v tento den vstup na hřiště za zvýhodněnou cenu 10 korun. „Zlevněné vstupné pro děti bude poskytováno v rámci akce Děti za deset, která probíhá 1. června na všech střediscích SZM,“ dodává Slaba.

Adventure golf Nový rybník bude v provoz od června do září každý den, vždy však v závislosti na aktuálním počasí. Na červen je provozní doba stanovena od pondělí do pátku od 14:00 do 20:00 a o víkendech od 10:00 do 20:00. Jednorázové vstupné na 90 minut vyjde dospělé a děti od 15 let na 130 korun a děti do 15 let mají vstup za 90 korun. V ceníku je také zahrnuto zlevněné vstupné pro rodiny, seniory nebo skupiny.

Nový Adventure golf se nachází v horní části areálu Nový rybník, na místě původního miniatur golfu.

Stávající hřiště nebylo nadále provozuschopné, a tak se město Příbram rozhodlo, namísto rozsáhle rekonstrukce, která by byla nutná, vybudovat zcela nový adventure golf. Hřiště bylo vybudováno z finančních prostředků města Příbram a za finanční podpory sponzorů: innogy Gas Storage, s.r.o., ZAT, a.s. a Diamo, s.p.

Bc. Miroslava Poláková,
tisková mluvčí,
Sportovní zařízení města Příbram


Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka