www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

44. Příbramský huntík Zdeňka Hejkrlíka

2019-08-15 08:40:43 | Jana Hejkrlíková ©

se letos rozjíždí už v pátek 6. září 2019 v kostele Mistra Jakoubka ze Stříbra na Březových Horách. Můžete se těšit na vokální sbory a hudební tělesa v žánru folku, country a spirituálů. Dáváme prostor příbramským muzikantům i přespolním.

Foto

Příbramský huntík Zdeňka Hejkrlíka.
(Zdroj foto Jana Hejkrlíková)

Zahrají a zazpívají Asi hlasy z Prahy pod vedením sbormistryně Dany Houdkové, M – Band Příbram, který má precizně nazpívané vokály a výborně provedený instrumentální doprovod. Dále pak vystoupí velmi nadaná ukulelistka Natálka Krůpová, Příbramský pěvecký komorní sbor M. Jakoubka ze Stříbra pod vedením Hany Tonzarové, tentokrát s krásnými spirituály, Bacha Baby pod vedením Jany Hejkrlíkové a Michala Šnajdra z Mladé Boleslavi. Jeho kytarové skladby si určitě nenechte ujít. Michal, si našel styl, který vyžaduje opravdu um a poskytuje skvělý hudební zážitek. V pátek začínáme v 17.00 hodin. Vstup je dobrovolný.

V sobotu 7. září 2019 pokračuje 44. Příbramský huntík Zdeňka Hejkrlíka v tradiční formě na K farmě v Žežicích, kde vystoupí kapely Naopak, Petr Vašina a Míša Mádlová, BN6, Moje blechy, Sousedé, Pohoda blues, Jana Hejkrlíková a kapela MY, M - Band, NeBeZeMě, Přelet M.S. a Zdeňkův dlouholetý kamarád z Českých Budějovic Luboš Hrdlička.
Začínáme ve 13.00 h s vystoupením Zářících žen pod vedením Evy Koňasové.

Dvoudenní Příbramský Huntík se koná díky finanční podpoře Města Příbrami, za což děkuje Jana Hejkrlíková a realizační tým.


Jana Hejkrlíková ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka