www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

14. ročník VIP kuželkového turnaje OHK Příbram

2017-11-14 08:03:09 | Irena Karpíšková ©

Čtrnáctý ročník tradičního kuželkového turnaje v Kovohutích pod taktovkou Okresní hospodářské komory v Příbrami se konal v pátek 10. listopadu 2017. Každým rokem se schází zhruba čtyřicet podnikatelů, podnikatelek a přátel komory a ani letos tomu nebylo jinak.

Foto

14. ročník VIP kuželkového turnaje OHK Příbram.
(Foto OHK Příbram)

Tato akce je určena výhradně členům komory a pozvaným hostům a jejím cílem je v první řadě společenské setkání podnikatelů spojené se sportovní aktivitou.

Do kuželkového klání se zapojilo třicettři podnikatelů. První místo vybojoval Ivan Lachnitt z firmy Top Gastro s.r.o., druhé místo obsadil Ing. Petr Janda z domovské firmy Kovohutě Příbram nástupnická a.s., a třetí příčka patřila Ing. Janu Hrkalovi z firmy Světelná reklama Hrkal a Greiner s.r.o. Vítězové si odnesli poháry a vouchery do Restaurace Na Hradbách v Příbrami a vítěz navíc stříbrnou minci k 10. výročí Erste Private Banking. Dárek dle vlastního výběru si odnesli všichni zúčastnění z nabídky dárků jednotlivých hostů.

Již tradičně se soutěží o vyhlídkový let nad Příbramí s Ing. Jan Hrkalem a v této disciplíně zvítězila letos Ing. Milena Hnídková z firmy Fram účetní a daňová kancelář, s.r.o.

Poděkování patří i partnerům akce a to firmám Energon Dobříš s.r.o. a Internet Pb s.r.o. Za rok ve stejnou dobu nás čeká jubilejní 15. ročník.

Irena Karpíšková
ředitelka OHK Příbram


Irena Karpíšková ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka