www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Začíná plavecká výuka, sauna zahajuje každodenní provoz a v plánu je také sanitární den

2019-08-28 08:33:17 | Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©

3. září proběhne v Aquaparku Příbram sanitární den, pro veřejnost bude celý den zavřeno. Od středy 4. září začíná výuka plavání a plavecké kurzy a sauna bude v provozu každý den.

Foto

(Foto Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková)

Sanitární den, kdy se provádí generální úklid prostor Aquaparku, opravy a údržba zařízení, probíhá po prázdninách každoročně. Letos bude z tohoto důvodu pro veřejnost uzavřen celý bazén, včetně sauny, v úterý 3. září.

Ve středu 4. září startuje plavecká výuka, ve všední dny tak bude od 8:00 do 12:00 pro veřejnost vždy zavřeno. V pondělí bude zavřeno od 8:00 až do 13:15 a ve čtvrtek je bazén plně obsazen také v čase od 12:30 do 14:00. Návštěvníci musí počítat i s omezením plaveckých drah v odpoledních hodinách, kdy se konají kurzy plavání a tréninky plaveckého klubu. Od 14:00 je však pro veřejnost volná vždy alespoň jedna dráha. Kompletní rozpis obsazenosti plaveckých drah najdete u vstupu do Aquaparku a také na webu Sportovního zařízení města Příbram.

Sauna zahajuje každodenní provoz
Od 4. září bude sauna v provozu každý den. V pondělí, ve čtvrtek a v sobotu pro ženy, v úterý, v pátek a v neděli pro muže. Ve středu je potom sauna společná. Nyní běží sauna ve zkráceném provozu každé úterý (ženy) a čtvrtek (muži), kromě 3. 9. (sanitární den), vždy v čase od 18:00 do 21:00.

Aquagym a plavání pro seniory
Po nepravidelném konání lekcí Aquagymu o prázdninách se nyní oblíbené cvičení ve vodě opět vrací do stálého rytmu. Koná se každou sobotu od 10:00 do 11:00 hodin a každé úterý 18:00 do 19:00 hodin.

První sobotní ranní plavání pro ZTP a seniory se po dvouměsíční pauze koná 7. září a následně každou sobotu, vždy v čase od 8:00 do 9:30.

Miroslava Poláková,
tisková mluvčí,
Sportovní zařízení města Příbram


Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka