www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

V létě se opět konal oblíbený Sportovní příměstský tábor pod taktovkou SZM. Všechny tři termíny byly téměř okamžitě plně obsazené

2019-08-22 07:43:54 | Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©

Tábory Sportovního zařízení města Příbram navštívilo za léto celkem 120 dětí. Ohlasy od rodičů i dětí jsou velmi pozitivní. Zájem o tábory byl tak velký, že by se s přehledem naplnil i čtvrtý turnus.

Foto

V létě se opět konal oblíbený Sportovní příměstský tábor pod taktovkou SZM.
(Foto Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková)

Sportovní zařízení města Příbram pořádá Sportovní příměstský tábor od roku 2017 a zájem o něj rozhodně neklesá, ba naopak stoupá. Počet vypsaných termínů se tak každým rokem navyšuje. „Nejdříve se konaly jen dva termíny v létě, potom jsme přidali jarní tábor na jarní prázdniny a vloni jsme otevřeli s ohledem na velký převis zájemců ještě třetí letní termín,“ říká ředitel Sportovního zařízení města Příbram Jan Slaba.

Letos vypsané tři termíny byly i přes navýšení celkové kapacity po dvou dnech beznadějně obsazené, dva termíny dokonce již v den, kdy byl příjem přihlášek odstartován. „Rádi bychom vypsali i čtvrtý termín a nebojím se říci, že bychom pravděpodobně naplnili i termín pátý, ale z provozních důvodů už to bohužel není možné. Naše instruktorky přes školní rok učí výuku plavání, a tak je potřeba, aby přes léto vyčerpaly dovolenou a nabraly nové síly na září,“ vysvětluje Slaba. První tábor se letos konal od 8. do 12. července druhý od 22. do 26. července a poslední termín připadl na týden od 5. do 9. srpna.

Program táborů je opravdu nabitý a pestrý. Instruktorky využívají s dětmi prostory Aquaparku Příbram, sportovní haly a navštěvují také areál Nový rybník, kde například letos měly děti možnost otestovat si nový Adventure golf a projely se na lodičkách z půjčovny. Děti navštěvují i další místa v Příbrami, jako je lesopark Litavka, Padák, Svatá Hora, hřiště na Rynečku a další. „Každé dítě dostalo na konci tábora medaili za účast, něco dobrého na zub a malý dáreček. Rodičům zase posíláme fotky z průběhu tábora a vrací se nám za to samé pozitivní reakce, za které moc děkujeme,“ dodává Slaba.

Bc. Miroslava Poláková,
tisková mluvčí,
Sportovní zařízení města Příbram


Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka