www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Koupací sezóna se blíží. Přípravy „Venkáče“ finišují a saunu čeká plánovaná odstávka

2019-05-24 07:42:37 | Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©

Se zahájením provozu venkovního bazénu zároveň končí, tak jako každým rokem, provoz sauny. Plánovaná odstávka potrvá celý měsíc červen, v době letních prázdnin se mohou návštěvníci na saunu opět těšit, a to každé úterý a čtvrtek.

Foto

Venkovní bazén.
(Foto Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková)

Pokud bude počasí přát, areál venkovního bazénu Aquaparku Příbram se otevře veřejnosti 1. června. V červnu bude otevřeno ve všední dny od 13:00 do 19:00 hodin a o víkendech od 11:00 do 19:00 hodin, vždy za předpokladu hezkého počasí. O letních prázdninách se provozní doba prodlužuje.

Vstupné do areálu zůstává stejné jako v minulých letech. Celodenní vstupné stojí pro dospělou osobu 50 Kč, dítě do 10 let 30 Kč, senioři a studenti zaplatí 40 Kč. Rodinné vstupné (2 dospělí a 2 děti do 15 let) stojí 120 Kč. Po 16. hodině dospělá osoba zaplatí 30 Kč, ostatní to mají za polovinu celodenního vstupného. Děti do 3 let mají vstup do areálu zdarma.

Kromě 50 m dlouhého bazénu nabízí „Venkáč“ také dětský bazének, malé dětské hřiště, občerstvení a rozlehlé travnaté plochy. Přidanou hodnotou areálu jsou vzrostlé stromy, které poskytují návštěvníkům příjemný stín. Přímo v areálu se nachází také dvě hřiště na beach volejbal, pronájem hřiště stojí 200 korun na hodinu a 30 korun vstup do areálu za každého hráče.

Sauna končí provoz 31. května
Po celý červen bude sauna uzavřena z důvodu plánované odstávky. Budou probíhat opravy a údržba zařízení, truhlářské a další práce. „V červenci a v srpnu bude pro návštěvníky opět otevřeno, a to ve zkráceném provozu, dva dny v týdnu. Pro ženy bude sauna vyhrazena každý čtvrtek a pro muže každé úterý, vždy v čase od 18:00 do 21:00 hodin,“ uvedl manažer Aquaparku Lukáš Kozohorský.

Bc. Miroslava Poláková,
tisková mluvčí,
Sportovní zařízení města Příbram


Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka