www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Organizátoři Route 66 očekávají rekordní účast. Vyjíždíme již 13. dubna

2019-04-03 09:13:31 | Cowárna ©

Za několik dní bude patřit náměstí T.G.M. v Příbrami milovníkům a majitelům motorek a automobilů. Uskuteční se další ročník přejezdu nejkratší silnice Route 66 na světě. Startujeme v sobotu 13.dubna.

Foto

Z minulých ročníků Route 66 v Příbrami.
(Foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

Tato tradiční akce začíná okolo 10.00 a od této hodiny se budou na plochu náměstí sjíždět výstavní motorové kousky z celé republiky a připraven bude take doprovodný program.

Organizátoři chystají některé menší i větší změny, jejichž cílem je klidný průběh akce a její další posunutí směrem dopředu.

“Chceme připravit pohodový den pro majitele aut a motorek, které přijedou na Českou Route 66 a zároveň vytvořit komfort pro návštěvníky. V kombinaci pohody a komfortu nezapomínáme a na stejnou úroveň stavíme bezpečnost celého přejezdu,” přiblížil cíl akce Vojta Hrach z Cowárny.

Organizátoři jsou rádi, že účast potvrdil také zakladatel a otec přejezdu David Horák. Myšlenka zůstává stejná i poté, co akce změnila organizátora.

Letošní ročník bude opět považován za průvodní akci začínající plechovkářské a motorkářské sezóny. Pokud zvažujete zamířit do podbrdské krajiny a účastnit se příbramské Route 66, tak dorazte autem, na motorce nebo pěšky.

V rámci doprovodného program se chystá soutěž s partnerem akce Auto Černý Příbram, které věnuje do soutěže poukaz na automobil na víkend, vystoupení cheleeders nebo posílení ozvučení či vyšší počet stánků s občerstvením na ploše náměstí.

“Již nyní máme o několik desítek registrovaných účastníků vice, než tomu bylo v minulém roce. Jsme za to moc rádi, ale zároveň máme respekt z kapacity náměstí, které není nafukovací. Věříme, že se všichni vejdeme a nebudeme muset použít ono (ne)oblíbené slovo vyprodáno,” shrnul třetí z organizátorů Ondřej Lachman, majitel dílny Vazírna.

Budeme moc rádi, pokud budeme pokračovat ve společné jízdě. Proto pojeďte s námi a oslavte otevření nové sezóny tím nejstylovějším způsobem.


Cowárna ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka