www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Dáma na kolejích v Kavárně U Nulté hodiny

2019-01-29 10:44:11 | Divadlo Antonína Dvořáka, Andrea Vasilová ©

I v letošním roce pokračuje oblíbené „křeslo pro hosta“ v D-klubu. Dalším hostem Petra Bednáře bude v pátek 1. února od 19h herečka Lucie Pernetová. Lucie je rodačka z Teplic, narozena ve znamení Střelce. K herectví se dostala díky platonické lásce.

Foto

Lucie Pernetová.
(Foto Divadlo Antonína Dvořáka)

Představovala si, jak jednou bude stát na jevišti po boku svého idolu. Kromě dramatického kroužku, na základní umělecké škole, nemá žádnou speciální hereckou průpravu. Jako šestnáctiletá gymnazistka začínala v Městském divadle v Mostě – malou rolí tanečnice. Pak zde nastoupila jako elévka – herečka s povinností inspice a nápovědy. Vedle herectví ji baví tanec a hudba. Od mládí hraje na klavír. V lidové škole umění se učila tančit a zpívat.

V sezoně 2001/2002 získala Cenu diváka za nejlepší herecký výkon za Julii z tragédie Romeo a Julie. Od roku 2003 je ve stálém angažmá na scéně pražského divadla ABC. V současné době hostuje také v pražském Činoherním klubu. V příbramském divadle alternovala v představení Velký Gatsby. Od prosince 2018 hraje Marii Kučerovou v muzikálu Dáma na kolejích.

Diváci ji mohou znát i z filmu a televize. Zahrála si v Šakalích létech, Dva na schodišti, Až kohout snese vejce, v pohádce Boháč a chudák. Momentálně hraje v seriálu Ulice a moderuje dětský pořad na ČT 1 Hřiště 7.

Vstupenky si můžete koupit na všech prodejních místech divadla.


Divadlo Antonína Dvořáka, Andrea Vasilová ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka