www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Rodinný den v Aquaparku nabídne spoustu zábavy, nafukovací atrakci i občerstvení s výhledem na bazén

2018-12-27 09:22:00 | Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©

V pátek 28. 12. se koná v příbramském Aquaparku Rodinný den s programem pro celou rodinu. Nechybí občerstvení, soutěže, nafukovací atrakce, rodinné štafety a další program.

Foto

(Foto Sportovní zařízení města Příbram)

Program celého dne začíná v 10:00 hodin a končí v 18:00 hodin. Plavcům doporučujeme přijít mezi šestou a osmou hodinou ranní, kdy bude bazén celý volný. Potom už budou plavecké dráhy z důvodu instalace nafukovací atrakce omezeny na polovinu a se zahájením programu v 10:00 hodin bude k plavání určena jedna až dvě dráhy.

Vždy v celou budou probíhat soutěže pro děti. K dispozici budou tři stanoviště dle obtížnosti a na nich jednotlivé úkoly od lovení kolíčků po proskakování kruhem. Kdo splní alespoň tři úkoly, dostane při odchodu z Aquaparku dárek. Památku v podobě diplomu si může rodina odnést za štafetu na čas nebo za individuální výkon. V 11:30 a v 16:30 se koná půlhodinová lekce Aquagymu.

V tento den, budou mít návštěvníci navíc jedinečnou příležitost dát si během své návštěvy i malé občerstvení přímo na tribuně plaveckého bazénu. K zakoupení budou chlazené nápoje, káva či čaj a občerstvení v podobě krájeného ovoce, jogurtů a ochucených tvarohů nebo třeba zeleninových hranolků s dipem.

„Předpokládáme, vzhledem k plánovanému programu a nafukovací atrakci, která bude pro děti výrazným zpestřením návštěvy bazénu, že se u nás rodiny zdrží o něco déle než obvykle a zakoupí i vícehodinové vstupné. Z tohoto důvodu jsme usilovali o umístění drobného občerstvení přímo do bazénové haly,“ vysvětluje ředitel SZM Jan Slaba. V běžném provozu je občerstvení umístěno pouze ve vestibulu u vstupu do Aquaparku, kde bude samozřejmě fungovat i v tento den.

Ještě před odchodem z Aquaparku se určitě vyplatí vyplnit dotazník spokojenosti, kterým se zapojíte do slosování o novou škodu Fabii s plnou nádrží na víkend od společnosti Drupol. K dispozici bude také kadeřnice, která Vám zdarma doladí účes. Takže zatímco tatínek bude vyplňovat krátký dotazník, maminka si může nechat vlasy třeba narovnat nebo zaplést copánek. Potom už jen vyzvednout dáreček za splněné úkoly a hurá domů.

Bc. Miroslava Poláková,
tisková mluvčí,
Sportovní zařízení města Příbram


Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka