www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Pozvánka do Knihovny Jana Drdy: S rekonstrukcí jdeme do finále!

2018-09-19 10:08:35 | Město Příbram, Pavlína Svobodová, DiS. ©

Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na oslavu 118. výročí založení Knihovny Jana Drdy, první lidové knihovny v Příbrami. Během této oslavy, která se uskuteční v pondělí 1. října 2018 od 11 hodin, zároveň zahájíme dvě významné akce - Týden knihoven a Měsíc pro duši.

Foto

Knihy se již stěhují na svá místa.
(Foto Město Příbram, Pavlína Svobodová, DiS. ©)

Jistě dobře víte, že budova knihovny na náměstí T. G. Masaryka prochází rozsáhlou rekonstrukcí. V pondělí 1. října nastoupíme do finále, při kterém se pro návštěvníky budovy knihovny poprvé rozjede nový výtah, znovu se otevře Informační centrum, Ústřední půjčovna pro děti a Studovna.

Pro Vaši informaci, Ústřední půjčovna pro dospělé otevře své dveře o dva týdny později v pondělí 15. října 2018 (provoz ve "Špalíčku" v Milínské ulici, kam byla knihovna provizorně přestěhována, bude ukončen ve středu 26. září 2018).

Přijměte, prosím, toto naše pozvání do knihovny. Knihovnice, knihovník i knihy se už v těchto chvílích sunou na svá původní místa a všude se všechno dokončuje a uklízí.

V pondělí 1. října, v 11 hodin, se s Vámi všichni těšíme v knihovně (náměstí T. G. M. 156, 261 01 Příbram 1) na viděnou.

Svobodová Pavlína, DiS.,
tisková mluvčí


Město Příbram, Pavlína Svobodová, DiS. ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka