www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Příbramské kulturní léto 2018 pokračuje folkovým koncertem na Nováku

2018-06-29 10:04:35 | Město Příbram, Pavlína Svobodová, DiS. ©

Již počtvrté se letos koná Příbramské kulturní léto. Zahajovací koncert ve znamení jazzu již máme za sebou, teď je na řadě folk. V areálu přírodního koupaliště Nový rybník vystoupí v neděli 1. července kapely ProVokace Folk, Fanda Tomášek a přátelé a Pavlína Jíšová&Bababand. Startujeme v 15 hodin, vstup zdarma.

Koncerty v rámci programu Příbramského kulturního léta probíhaly vždy ve městě, v prostoru městské zástavby. To, že se jeden z nich bude konat v areálu Nového rybníka, je novinka. „Folkový žánr je typicky spjatý s přírodou a klidnou atmosférou, věřím proto, že návštěvníci nedělního folkového odpoledne budou s výběrem místa spokojeni a na Nováku prožijí příjemný čas,“ uvedl k akci příbramský místostarosta Václav Švenda.

V rámci letošního ročníku letního festivalu Příbramské kulturní léto vystoupí již ověření interpreti, ale návštěvníci se mohou těšit také na novinky. Jazz už zazněl při zahájení, folk uslyšíme teď v neděli a z dalších hudebních žánrů na nás čeká ještě v neděli 29. července na náměstí 17. listopadu dechovka a v neděli 26. srpna na náměstí T. G. Masaryka rock.

Vstup na všechny akce je zdarma, informace hledejte na FB stránkách zde: https://www.facebook.com/events/2171597433114336.

ProVokace Folk: http://bandzone.cz/provokacefolk
Fanda Tomášek a přátelé: http://fandatomasekapratele.cz/
Pavlína Jíšová&Bababand: http://www.jisova.cz/.


Pavlína Svobodová, DiS.,
tisková mluvčí


Město Příbram, Pavlína Svobodová, DiS. ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka