www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Koupací sezóna se blíží, přípravy venkovního bazénu jsou v plném proudu. Sauna končí posledního května

2018-04-30 08:55:54 | Sportovní zařízení města Příbram, Miroslava Poláková ©

Otevření venkovního areálu Aquaparku Příbram je v plánu na 1. června 2018, v závislosti na počasí se termín může posunout. Velké přípravy na sezónu však probíhají jíž nyní. Se zahájením provozu venkovního bazénu zároveň jako vždy končí provoz sauny. Nezoufejte však! Po měsíční odstávce bude sauna ve zkráceném režimu opět uvedena do provozu.

Foto

Koupací sezóna se blíží, přípravy venkovního bazénu jsou v plném proudu. Sauna končí posledního května.
(Foto Sportovní zařízení města Příbram)

Jako každým rokem, přichází s příchodem jara i plánování prací na venkovním bazénu, tak aby bylo vše včas připraveno na koupací sezónu.

Po zimě je opět potřeba opravit opadané dlaždice, vyspravit betony kolem bazénu a natřít je barvou, zvýraznit bezpečnostní značení, vypustit a důkladně umýt celý bazén, provést údržbu strojovny venkovního bazénu, vymalovat a opravit sociální zázemí, vytrhat plevel v celém areálu včetně beach volejbalových hřišť, provést revize a případné opravy herních prvků pro děti a hřišť, posekat trávu a upravit terén.

Poté již nic nebrání pozvolnému napouštění vody do bazénu, které bude probíhat hlavně v nočních hodinách tak, aby zvýšený odběr vody neomezoval tlak vody v okolních domech přes den. „Bazén se napouští nejen vodou z řádu, ale také vodou z vlastního vrtu. Nicméně i přes to může docházet z důvodu zvýšeného odběru vody k poklesům tlaku vody v okolních domech. Prosíme proto občany o pochopení a shovívavost,“ říká ředitel SZM Jan Slaba.

Sauna končí provoz 31. 5. 2018
Na návštěvníky sauny čeká poslední měsíc každodenního provozu sauny. Od 1. 6. 2018 do 30. 6. 2018 je pro saunu naplánovaná měsíční odstávka, kdy budou probíhat opravy a údržba zařízení, práce na elektroinstalaci a další práce. V červenci a v srpnu bude pro návštěvníky opět otevřeno, a to ve zkráceném provozu jednou v týdnu pro ženy a jednou pro muže. Provozní dny a hodiny budou v předstihu upřesněny a zveřejněny nejen u vstupu do bazénu ale i na webu a facebooku Sportovního zařízení města Příbram.


Sportovní zařízení města Příbram, Miroslava Poláková ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka