www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Studenti vs. učitelé 5:3

2018-02-02 10:45:43 | SPŠ a VOŠ Příbram, Mgr. Filip Troch ©

Jak už je tradicí naší školy, tak i ve školním roce 2017/2018 přijali profesoři výzvu svých studentů 4. ročníků k hokejovému utkání, kde jde především o čest, radost ze hry a přežití všech zúčastněných.

Foto

Profesoři přijali výzvu svých studentů 4. ročníků k hokejovému utkání.
(Foto SPŠ a VOŠ)

Tento rok byl studentský tým opravdu našlapaný hvězdami, které se někdy setkaly s hokejem. Slibované doplnění o ostatní studenty neproběhlo, což je jedinou vadou na kráse celého utkání.

Další oporou studentů byl jistě rozmanitý realizační tým, který podporoval své sportovce v oblasti doplňování živin, masáží, přípravou vybavení a taktických rad.

Tým učitelů nepodpořil, i když všichni doufali, bývalý kantor českého jazyka Jaromír Jágr, který se aktuálně nachází v ČR. Učitelé tedy mohli spoléhat jen na své zkušenosti a bojovnost, která jim jistě nechybí a hraje v jejich prospěch při pohledu na historické výsledky vzájemných utkání proti studentům.

Nutno dodat, že tento rok se věkový průměr družstva kantorů pohyboval kolem věku 52 let, což je úctyhodné, vzhledem k výkonu, který předvedli.

První otevřeli skóre učitelé, když coach Roman Vácha našel přesnou přihrávkou před bránu své křídlo Václava Svobodu, zvaného Vendy Freedom, který naprosto přesně uklidil puk do studentské sítě.

Radost učitelů netrvala dlouho, protože hned při dalším střídání se přes skvěle chytajícího gólmana Dušana Matějku prosadil Kryštof Pazderník z třídy 4.EP. Na to dokázali celkem rychle dopovědět učitelé, když se dostali do vedení 2:1 zásluhou Fíly Trocha.

Po několika krásných akcích studenti opět srovnali na 2:2., když se střelecky prosadil Filip Kroc ze 4.SP. Podobnou rychlostí, jako ubíhaly minuty zápasu, docházely síly družstvu učitelů, které inkasovalo ještě tři góly od Kryštofa Pazderníka ze 4.EP (druhý gól v zápase), Jakuba Kratochvíla ze 4.PA a Martina Sedláčka ze 4.SP.

Učitelé už zvládli jen korigovat výsledek na konečných 3:5, když se opět prosadil Fíla Troch.

Po klasickém utkání došlo ještě na samostatné nájezdy, kdy se za studenty prosadili: Jakub Michálek ze 4.SP a Jakub Kratochvíl ze 4.PA .

Za učitele se podařilo překonat brankáře žáků: Jardovi Kačenovi a Fílovi Trochovi, který tak v tomto utkání zaznamenal hattrick.

Během utkání nebyl nikdo zraněn, obecenstvo fandilo co mu síly a hlasivky stačily a hrál se útočný a zábavný hokej, který byl doplněn hudební kulisou a komentářem Karla Bárty ze 3.V.

Děkujeme Všem divákům, co se přišli podívat a podpořit svůj tým. Budeme se těšit opět za rok na krásné zakončení prvního pololetí všech studentů.


Tento rok byl studentský tým opravdu našlapaný hvězdami.
(Foto SPŠ a VOŠ Příbram)


SPŠ a VOŠ Příbram, Mgr. Filip Troch ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka