www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Knihovna Jana Drdy v únoru 2018

2018-01-26 10:20:06 | Knihovna Jana Drdy ©

Přednáška Dějiny umění - Antické Řecko Kréta, Mykény, Thýrint, stavební řády, Řecko homérské, archaické, klasické, helenistické nebo beseda a autorské čtení s Alenou Maršíkovou Fingerhutovou, autorkou knihy Život pod křídly andělů aneb CO NÁM CHTĚJÍ ANDĚLÉ SDĚLIT...

Foto

Knihovna Jana Drdy.
(Foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

Kulturní akce v Knihovně Jana Drdy - únor 2018

úterý 6. února
Dějiny umění: Antické Řecko Kréta, Mykény, Thýrint, stavební řády, Řecko homérské, archaické, klasické, helenistické
Od 17 hod., Sál, 30,- Kč

čtvrtek 8. února
BESEDA a autorské čtení s Alenou Maršíkovou Fingerhutovou, autorkou knihy Život pod křídly andělů aneb CO NÁM CHTĚJÍ ANDĚLÉ SDĚLIT
V knize je veden dialog formou vědomého channelingu (automatického psaní), mezi anděly a autorkou. Je popsán osobní příběh autorky, ale i lidí, kteří za ní přichází, a chtějí od andělů pomoci. V knize jsou také poselství, která jsou anděly sesílána a jsou odpovědí na otázky, které se týkají důležitých oblastí života.
Od 18 hod., Sál, 100,- Kč

úterý, 13. února 
Františka Janečková - Život v obrazech
Podvečerní setkání s malířkou a terapeutkou Františkou Janečkovou. Tentokrát to bude vyprávění s promítáním několika obrazů, které Františka Janečková namalovala během svých 35 let ve Francii. Dobrý obraz má příběh a energii, která působí na umělce i diváka.
Od 18 hod., Sál, 50,- Kč

čtvrtek, 22. února
Martina Bittnerová: Život s hazardem
Život s hazardem –  beseda ke knize Můj život s gamblerem – otevřená zpověď dlouholeté partnerky hráče. Program odpovídá na otázky – kdo se nejčastěji stává hazardním hráčem, jaké jsou druhy her a spouštěče hraní, co to znamená „craving“  – bažení, jak hazardní hráči zacházejí s financemi, jak se léčí a jaká jsou úskalí soužití v rodině s hazardním hráčem. 
https://martinabittnerova.cz/
Od 18 hod., KJD, 50,- Kč

středa, 28. února
LiStOVáNí: Co by můj syn měl vědět o světě
Fredrik Backman (autor knihy Muž jménem Ove) vtipně stírá všechny úzkosti a nedostatky rodičů jednadvacátého století v půvabné knize plné upřímných obav a nepodmíněných vyznání lásky, která zasáhne srdce všech rodičů, a to dokonce i těch budoucích, potencionálních. Poprvé bude v LiStOVáNí účinkovat jen jeden herec; Lukáš Hejlík je stejného věku jako Fredrik Backman a má stejně starého syna.
Backman: „Tato kniha je především o snaze být dobrým rodičem. Protože chci, abys věděl, že jsem se vážně snažil úplně nejvíc, jak jsem uměl. Nikdo negooglil tolik jako já." Hejlík: "Ta ztracenost otců při nakupování! To, jak dětské hraní nemá logiku a jak se ji snažíte v pět ráno, když on vstane tak živě a vy tak mrtvě, najít, jak ji přímo vyžadujete! To, jak se snažíme být nejlepšími rodiči, a to, jak víme, že to nezvládáme. A nezvládneme."
* vydalo nakladatelství Host v roce 2017 v překladu Heleny Matochové
* účinkuje: Lukáš Hejlík
* http://www.listovani.cz/repertoar/pro-dospele/item/co-by-muj-syn-mel-vedet-o-svete.html
Od 18 hod., ÚP pro děti, 100,- Kč


Knihovna Jana Drdy ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka