www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Významné Příbramské poutní místo Svatá Hora vychází v knižní podobě s více než 500 fotografiemi

2017-11-28 08:44:52 | OC Skalka ©

Příbramská dominanta Svatá Hora je považována za největší poutní místo u nás. Každým rokem ji navštíví statisíce návštěvníků nejen z České Republiky ale i ze zahraničí.

Foto

Svatá Hora, Příbram.
(Foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

Také proto vznikla další publikace plná dobových ilustrací z rukou spisovatele Josefa Fryše SVATÁ HORAV PROMĚNÁCH ČASU. Křest této novinky proběhne v obchodním centru Skalka.

Tento barokní skvost, který vytváří nad Příbramí panorama již 350 let a jehož počátky spadají až do 13. století, si zaslouží přinejmenším takovou pozornost, jakou je vydání knihy. Dlouholetý pedagog a příbramský patriot Josef Fryš nabízí opět zajímavý pohled do historie tohoto města zblízka tam, kam návštěvník dobře nedohlédne. Na místa, která nejsou běžně přístupná. Čtenář se může kochat úchvatnou podívanou na tento skvost z ptačí perspektivy, připomenout si každoroční významné slavnosti nebo zavzpomínat na ničivý požár z roku 1978.

Kniha spisovatele Josefa Fryše bude ke koupi přímo při představení a uvedení na trh v obchodním centru Skalka v Příbrami a to 30. 11. v 16 hodin vedle knihkupectví Kanzelsberger. Zákazníci si mohou knihu zakoupit za zvýhodněnou cenu 339 Kč. Součástí akce bude i autogramiáda s autorem a přivítání dalších zajímavých hostů. Kniha obsahuje více než 500 černobílých a barevných fotografií, má 208 stran a vícejazyčný obsah.


OC Skalka ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka