www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Novinky z tenisového klubu Vitality Březnice

2017-09-20 07:50:49 | Stanislav Veselý ©

S koncem letních prázdnin se pomalu a nezadržitelně blíží konec letní tenisové sezóny. V TC VITALITY BŘEZNICE z.s. bylo letošní léto již tradičně „nabité“ různými tenisovými a sportovními akcemi.

Foto

(Zdroj foto: TC VITALITY BŘEZNICE z.s.)

Klub organizačně zajišťoval pořádání mnoha celostátních a krajských tenisových turnajů. Téměř celé letní prázdniny probíhaly v našem klubu tenisové a fotbalové tréninkové kempy a velký zájem byl o „Pouťový turnaj v nohejbalu“, který měl letos velmi vysokou sportovní úroveň.

Jako každý rok, tak i letos, reprezentovali klub a město Březnici v soutěžích družstev hráči a hráčky všech věkových kategorií, to znamená od minitenisu až po dospělé. Nejlépe si vedlo družstvo MINITENIS „A“ ve složení Nela Šináglová, Ella Smíšková a Justýna Kozáková, které postoupilo do krajského čtvrtfinále. Také naše družstvo DOROSTU vyhrálo všechna svá utkání a postoupilo do vyšší soutěže.  Dorostenecký tým hrál ve složení David Hybrant, Tomáš Gjašík, Adam Veselý, Radek Dobeš, Jaroslav Haštava, Samuel Procházka, Filip Kohn, Tomáš Trčka, Aneta Veselá, Natálie Veselá, Pavlína Švejdová, Anna Smíšková a Petra Šoffrová.

TENISOVÁ ŠKOLA JIŘÍHO VESELÉHO ve spolupráci s naším klubem uspořádala o letních prázdninách tradiční tréninkový kemp pro dětí a mládež všech věkových a výkonnostních kategorií, který se každoročně těší velkému zájmu.

Začátkem nového školního roku se v našem klubu znovu rozbíhají pravidelné tenisové tréninky dětí a mládeže. V sobotu 23.9. 2017 od 10.00 do 12.00 hod. se bude u nás konat podzimní nábor dětí a mládeže do TENISOVÉ ŠKOLY JIŘÍHO VESELÉHO, která s klubem dlouhodobě spolupracuje. Všichni účastníci náboru obdrží vlastnoručně podepsaný plakát reprezentanta ČR a odchovance našeho klubu Jiřího Veselého jun.

Celoroční provoz našeho tenisového klubu a kvalita poskytovaných služeb k nám každým rokem přiláká nové členy, čehož si velmi vážíme. Momentálně náš klub eviduje okolo 185 členů, kteří mohou využívat 5 venkovních antukových a 2 halové tenisové dvorce. Celý rok jsou jim také k dispozici kafeterie, ubytování a čisté upravené a moderní zázemí jak venku, tak i uvnitř. V klubové tenisové škole se děti připravují pod vedením vysoce kvalifikovaných trenérů s vysokoškolským vzděláním a trénink lze absolvovat v českém, německém nebo anglickém jazyce.

TC VITALITY BŘEZNICE z.s.
Stanislav Veselý
manažer klubu


Stanislav Veselý ©


REKLAMA

Šance pro Příbram

REKLAMA

ČSSD

REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka