www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Příbram hostí 1. kolo extraligy žen a Světový víkend dívčího hokeje

2017-09-19 08:35:52 | SZM, Miroslava Poláková ©

Již toto úterý se odehraje na zimním stadionu v Příbrami 1. zápas sezóny extraligy žen, kdy proti sobě nastoupí HC Slavia Praha a HC 2001 Kladno. Hokejový klub Příbram navíc v sobotu 23. 9. pořádá pro děti v rámci akce Týden hokeje zajímavý program a hned další událostí na příbramském zimním stadionu bude celosvětová hokejová akce pro dívky s názvem World girls ice hockey weekend.

Foto

Příbram hostí 1. kolo extraligy žen a Světový víkend dívčího hokeje.
(Foto SZM Příbram ©)

Extraliga žen bude zahájena v Příbrami
V prvním kole extraligy žen se proti sobě na ledě postaví HC Slavia Praha ženy a HC 2001 Kladno ženy. Zápas se koná v úterý 19. 9. ve velké hale zimního stadionu a startuje v 18:55 hodin. Vstupné je zdarma.

Zábavná sobota v rámci Týdne hokeje
HC Příbram ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje (ČSLH) pořádá 23. 9. 2017 od 10.00 hodin akci v rámci celorepublikové akce Týden hokeje, na které si budou moci děti od 4 do 8 let vyzkoušet, jaké to je být hokejistou. HC Příbram láká děti na zajímavý program, dárečky a spoustu zábavy. To vše zdarma.

Světový víkend dívčího hokeje
Další významnou akcí na zimním stadionu bude Světový víkend dívčího hokeje (World girls ice hockey weekend), který je naplánován na 8. 10. 2017 od 9:00 hodin. Akce je pořádána pod záštitou Mezinárodní federace ledního hokeje (IIHF), která akci pořádá již od roku 2011.

Akce skýtá příležitost pro dívky celého světa vyzkoušet si hokej na vlastní kůži. Rychle se rozvíjející sport oslovuje čím dál více mladých dívek. V minulých letech se v rámci české republiky tato akce konala například v Kladně nebo v Blansku, letos se na ni můžeme těšit i v Příbrami. Český svaz ledního hokeje (ČSLH) oslovil týmy Západočeského, Jihočeského a Středočeského kraje, aby se účastnili této akce právě v Příbrami.

Pro širokou veřejnost je tato akce zajímavá z hlediska inspirace, mladé dívenky z Příbramska mají možnost nahlédnout do zákulisí ženského hokeje a rodiče získají informace o možnostech hry dívčího hokeje u nás. Vstupné je zdarma.


SZM, Miroslava Poláková ©


REKLAMA

Šance pro Příbram

REKLAMA

ČSSD

REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka