www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Zábavné odpoledne se složkami IZS

2017-09-14 08:23:55 | Šárka Krůtová, DiS. ©

Září je v Dobříši nabité mnoha různými akcemi. Další v pořadí je 2. ročník „Zábavného odpoledne se složkami IZS“, který se uskuteční na hřišti Městského fotbalového klubu Dobříš. Nedělní odpoledne 24. září bude tak patřit složkám integrovaného záchranného systému: JSDH Dobříš, Vězeňská služba ČR, věznice Bytíz, Policie ČR, poříční odd. Slapy, Policie ČR, odd. Příbram – venkov, ZZS Středočeského kraje, stanice Dobříš a MěP Dobříš.

Město Dobříš společně se strážníky městské policie si pro návštěvníky připravilo obsáhlý program, kde nebude chybět představení jednotlivých složek IZS, ukázky zásahů, výstroje, výzbroje a jejich technika. Dále stojí za zmínku ukázka z výcviku služebního psa a také i vystoupení příbramských mažoretek.

Letošní ročník přinese také něco nového: seskok parašutistů na cíl a průlet letounu L-410. I děti se mají na co těšit, je pro ně připraveno mnoho her jako např. rychlostní zkouška, práce s daktyloskopickou kartou a vyzkoušet si mohou i třeba střelbu ze vzduchovky.

Celý program je uveřejněn na www.mestodobris.cz v kalendáři akcí. Teď už jen, aby si s námi nezahrál blížící se podzim a těšíme se na vás.


Šárka Krůtová, DiS. ©


REKLAMA

Šance pro Příbram

REKLAMA

ČSSD

REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka