www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Letní kino v Příbrami roztančí skupina Čechomor

2017-06-29 08:21:41 | VM ART production ©

Už víte, co budete dělat 30. července 2017? Ne? Co takhle vyrazit do letního kina v Příbrami, kde vystoupí hudební skupina Čechomor v rámci svého turné Kooperativa Tour 2017? Začínají v 19 hodin.

Foto

Čechomor.
(Zdroj foto: VM ART production s.r.o.)

Můžete se těšit nejen na největší hity skupiny, ale i na nové skladby v barevnějších a modernějších úpravách. Kluci z kapely se totiž po skončení loňské, velmi úspěšné sezóny, jejímž vrcholem bylo vánoční turné, zavřeli do studia a začali připravovat úpravy svého repertoáru. „Symbolický příchod nové a čerstvé krve, prezentovaný v Čechomoru Adamem Malíkem a Lukášem Čuntou, které doplňuje stávající bubeník Lukáš Pavlík, nám vlil do žil novou energii a inspiraci k tomu, jak pracovat na našem repertoáru,“ říká frontman Čechomoru František Černý.

Hostem skupiny je Martina Pártlová, která se divákům s Čechomorem představila už loni. Jako předkapela vystoupí Všichni Svatí. Jde o zkušené hudebníky, kteří stáli u zrodu skupiny Lucie a hrají nápaditý pop-rock spojený s výraznými českými texty.

Koncert pomůže dobré věci
Nejen, že si v letním kině užijete skvělou zábavu, ale zároveň podpoříte dobrou věc. Tou je společný projekt pojišťovny Kooperativa a skupiny Čechomor s názvem "Podpořte s námi pomocné tlapky!" Tento projekt pomáhá financovat chov, předvýchovu a výcvik asistenčních psů, kteří ulehčují život tělesně postiženým.

Hudební skupina Čechomor už vystupovala po celé Evropě a má na svém kontě připsanou i hezkou řádku ocenění. Jedním z nich je například cena Anděl za desku a nejlepší zvukovou nahrávku roku 2007 s názvem Sváteční Čechomor.

Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji za 390,- Kč v síti TICKETSTREAM (www.ticketstream.cz) nebo v Knihovně J. Drdy (318 622 384). Vy, kteří nestihnete předprodej, máte samozřejmě možnost zakoupit vstupenky i na místě za 490,- Kč.


VM ART production ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

Doporučujeme!

Spolek ve čtvrtek

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka